irij

Co znamená pojem NATIVNÍ ( NAPŘ . NATIVNÍ PODPORA…)

Nejlepší odpověď
Hykam

Přirozený, původní, vrozený, domácí, rodný, přirozený, domorodý, vrozený …

Zdroj: cs.wiktionary­.org/wiki/nativ­n%C3%AD

Další odpovědi
dědapetr

Nativní podpora

Druhým způsob je tzv. nativní podpora, což znamená, že SVG podpora je implementována přímo do prohlížeče. To se jeví jako lepší způsob, jelikož uživatel nemusí dodatečně instalovat zásuvný modul. Avšak žádný z výrobců dnes nejvíce používaných prohlížečů, které jsem testoval, nebyl schopen implementovat celou specifikaci SVG.

Zdroj: http://zeron.wz­.cz/projekt3/ch05s02­.html