Moniccc

Co znamená pojem „madafaka“?

Je to jen výslovnost, nejspíš se to píše Mother fucker :D nevím :D nejspíš je to něco sprostého, hodně mladých lidí to používá, často to vidím na fcb a tak různě :D Díky :)
Doplňuji:
Dr. Axl: Nevím, na co by mi bylo podvádění při bodování, když jsem zde již jednou pokládala otázku, k čemu tady to bodování vlastně je a dozvěděla jsem se, že je to nejspíš jen k uspokojení toho, že máme moc bodíků.. Nebo ne?

Nejlepší odpověď
MacChill

mother – anglicky matka

fucker – vulgárně člověk, který provádí pohlavní styk

volně tedy de přeložit jako nadávka, která člověka označuje jako toho, kdo spí se svojí matkou

Další odpovědi
IK

Taky by mne nenapadlo to vložit nejdřív do vyhledávače.
Dr. Axl nemáte na to nějaký chytrý podprogram?

akvidzerp

S tima bodama je to pravda,někdo by si měl uvědomit že ty body nejsou peníze že je tak řešit nemusí…(Dr.Axl)

Klariska

Popravdě je to jen slovo které někdo někde okoukal… neví co to znamená ale stejně to používá… Jen se chce zviditelnit a být frajer :D

Tibca1

Mother fucker = zmrd