metalavenged

Co znamená personalizovaná nabídka?

Když zaškrtnu políčko u „Mám zájem o personalizované nabídky.“ s čím vlastně souhlasím?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
setapouch

To by ti nejlíp řekl ten, komu uděluješ souhlas. Ale v nejvolnějším výkladu to může znamenat, že tě můžou sledovat a sbírat o tobě informace za účelem zjištění tvých preferencí (ať už se týkají čehokoli). A na základě těchto informací ti mohou např. posílat obchodní sdělení, o kterých si budou myslet, že by tě mohla zajímat.

Další odpovědi
gecco

Personalizovaná nabídka je nabídka přizpůsobená adresátovi (persóně)…
😉
Znamená to, že na základě např. tebou navštívených stránek (tvého nastavení, předešlých poptávek…) ti bude nabídnuta nabídka ´ušitá na míru´.