annas

Co znamená označení 2D nebo 3D u vestavné trouby? Značka SIEMENS – vestavná trouba s 3D horkým vzduchem plus.

Narazila jsem na nabbídku Elektry na stránce
http://dl.drop­box.com/u/10540­94/ThBo/3Dvzduch/in­dex.html

Překopírovala jsem několik úsměvných diskuzních příspěvků.

Dobrý den.. Kdyz budu v teto troube pect kure. Musim mu nasadit 3D bryle nebo je netreba?

Dobrý den, jaká je hmotnost trouby?
Rád bych ji totiž vestavěl do baru obývací stěny a používal k vytápění pokoje.
Děkuji.

Dobry den,
nachazi se na teto troube vystupni konektor VGA nebo HDMI?
Rad bych touto troubou nahradil muj dosavadni LCD monitor,nepodporuje totiz technologii 3D.
Dekuji

Je mozne k ni zakoupit i 3D bryle? Abych potom napriklad videl v 3D jak je opecene?

2D horkým vzduchem už dneska pečou jenom opičáci.

prosim Vas a ten „3D-horký vzduch plus“ je uz v cene? Ak ano, splna truba emisne normy?

Dobry den, je mozne dodat i provedeni vestavne trouby s 3D horkym vzduchem minus?

Má někdo z vás zkušenosti s touto troubou?

Nejlepší odpověď
tom004

Horkovzdušné trouby jsou fajn.Máme sporák s touto troubou a jídla v ní připravená jsou opravdu +++. Ta označení jako 2D-3D,jsou podle mne reklamní triky výrobců,prostě ptákoviny.