Co znamená OUC

Nejlepší odpověď
quentos

mírná oprava, Oh you see? neznamená vidíš?, ale „Chápeš?“ či „Rozumíš?“.
Rovněž jsem nenašel význam této zkratky v oboru finančnictví. Ve zdroji uvádějí několikerý její význam, dva z toho jsou výbory, další dva ze školství.

Zdroj: www.abbreviati­ons.com/OUC

Další odpovědi
haluzka

Jelikož je tato otázka zařazena v kategorii finance, tak netuším. Ale jinak slangově se používá v angličtině OUC = Oh you see? – Vidíš?

hrášek

Oddělení účtárny

Bumbes

Pokud se jedná o FINANCE, jestli to není náhodou O.Ú.C. – Obchodní úvěrové centrum Ostrava
Pěkná zlodějina.

Zdroj: poctivci.cz/te­ma?CPP-Obchodni-uverove-centrum-Ostrava

annas

U Haluzky jsem se v bodování spletla. Špatně jsem přečetla Quentosovu odpověď.