Kroupič

Co znamená osobní bankrot ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

je dobré si o tom přečíst- je to pro lidi, kteří se moc zadlužili a nezvládají splácet

http://koncim­sdluhy.cz/osob­ni-bankrot?utm_sou­rce=google_Se­arch&utm_medi­um=cpc&utm_cam­paign=ataxo

Další odpovědi
mosoj

Ty podmínky na které odkazuje hanulka11 opravdu musíte splnit !!

panenka

Osobní bankrot znamená že se zbavíte svých dluhů po dobu 5 let budete žít s životním minimem pokud máte povoleno odlužení nemůže na vás žádný věřitel a vy platíte měsíční splátku která je vám soudem stanovena.Pokud máte fin.potíže ráda vám pomůžu tady timto se zabývám .