Lenča59

Co znamená.....no přečtěte prosím :D

Co znamená to, že člověk udělá pěst ale prostředníček a ukazováček nechá nahoře (jestli to chápete udělá to Vú udělá ten náznak vtězství nebo jak prostě se tak fotí lidi na profilovky, pak si ten ukazováček dají na pravý koutek rtů a prostředníček si dají na levý koutek rtů (nebo naopak, podle toho jakou rukou to dělají) a vypláznou jazyk?? doufám že to chápete… ale já nevím cotoje, poraďte prosím :D
Doplňuji:

  • ‚udělá to V‘ omlouvám se napsala jsem Vú

Nejlepší odpověď
huxa

buď jsi příliš mladá, nebo stará…

jak to slušně popsat, značí to, že ti provádí orální sex

Další odpovědi
Natty*

Zeptej se těch lidí, kteří tam tu fotku mají. Huxa odpověděl správně.

Lukasy

Že chcou někoho vylizat.