rudolf.th

Co znamená následující anglická věta?

Předmětná věta: The oldest freerider scatecycle rider.

Poznámka: Freerider Skatecycle je sportovní nářadí skejtové typu.

  1. Slovo „oldest“ se vztahuje na věk sportovního nářadí, čili jedná se o uživatele (jezdce) nejstaršího „prkna“.
  2. Slovo „oldest“ se vztahuje na dobu používání skejtu, čili jedná se o osobu, která nejdéle používá toto nářadí.
  3. Slovo „oldest“ se vztahuje na věk uživatele, čili jedná se o nejstarší osobu, která na tomto jezdí.

Která alternativa platí?

Nejlepší odpověď
quentos

Kolikrát to tu ještě budu říkat? Nelze odpovědět, dokud neznáme kontext. Minimálně odstavec, nejlépe celý text.
Bez kontextu to lze vykládat všemi třemi uvedenými způsoby.