Complex

Co znamená nápis na whisky Old No. 7 Brand?

Nejlepší odpověď
annas

"Všimli jste si někdy, že je na etiketě označení Old No. 7 Brand?

A víte proč je toto označení na každé láhvi Jacka? Vězte nebo ne, neví to nikdo. Jack Daniel si toto tajemství vzal do hrobu.

Ovšem existuje spousta dohadů, proč to Jack udělal. Někdo tvrdí, že číslo 7 bylo číslo registračního formuláře, které stát přidělil Jack Daniel’s.

Jiní tvrdí, že Jack byl pověrčivý a věřil na „lucky 7“. Další tvrdí, že číslo 7, je zde proto, že 7. recept, se stal receptem, dle kterého se Jack Daniel’s whiskey vyrábí dodnes.

Někteří tvrdí, že Jack Daniel měl ve svém životě 7 osudových žen.

A další zase tvrdí, že vlak číslo 7 vezl Jackovu whiskey z lihovaru. Ať už tak či onak, číslo 7 díky Jackovi bude vždy spojeno se značkou Jack Daniel’s."

https://www.pa­nalfred.cz/blog/150-let-s-jack-daniel-s/