tony2412

Co znamená na poštovní zásilce velké zelené L?

Dostal jsem balíček z Číny, a jelikož nešel vhodit do schránky kvůli malé škvíře, tak mi ho listonoška předala osobně, na balíčku bylo nalepeno krom adresy také velké zelené L, co znamená? Z Číny mi už přišlo balíčků dost, ale nikdy na něm nebylo velké zelené L, podotýkám, že jsem ani nic nemusel podepsat.

Nejlepší odpověď
annas

Něco jsem našla na stránkách ČP, ale na stránce je výslovný zákaz zveřejňovat informace bez souhlasu ČP.

Jsou 2 možnosti, ale váš dotaz je nepřesný – jde zásilka přímo z Číny, nebo čínského e-shopu u nás? Jak jste zásilku platil? Uvedl jste číslo mobilu?

To, že jste převzetí nepodepisoval, souvisí zřejmě s dodavatelem, ale může to být i ta druhá varianta.

Ale nejpřesnější informace vám poskytnou na poště.