Snoubenka

Co znamená na Messengeru, že zpráva byla doručena?

Poslala jsem přes facebook zprávu člověku, kterého nemám v přátelích. Když si otevřu takové to normální chatovací okénko (takové to malé, co se zobrazuje dole), není tam, že by si zprávu už zobrazil, ale když se na to podívám v messengeru, je u zprávy takové jakoby zatržítko, na které když najedu, tak se mi tam ukáže „doručeno“. (Ale když se takhle podívám třeba na nějakou jinou zprávu, kterou si příjemce ještě nezobrazil, ukazuje se tam jenom „posláno“). Co to znamená? Viděl ten člověk tu zprávu, nebo ne?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Pokud není druhá strana online, tak je to jen posláno. Pokud je nebo byla druhá strana online, je to doručeno a pokud druhá strana zprávu četla, je to zobrazeno.
Ty totiž můžeš zprávu poslat kdykoli, ale dotyčný nemusí být přpojen, takže tvá zpráva je „na ústředně“ a čeká až se dotyčný připojí, aby mohla být zpráva doručena.