Jose1f

Co znamená MSc Marketing Communications?

Absolvent vysoké školy v Anglii si píše ke svému jménu MSc Marketing Communications. Jak se dá česky vysvětlit, co to znamená? Hlavně, co znamená zkratka MSc?

Nejlepší odpověď
quentos

MSc je Master of Science – magistr přírodních věd. Ale že by marketingová komunikace byla přírodní věda… no, dneska už se mezi ně evidentně počítá všechno.
Doplňuji:
on se de facto v anglofonních zemích titul inženýr moc nenosí, MSc ho fakticky nahrazuje, tož asi proto.