SanJay .

Co znamená „mravenčí práce“ a „dedukce“

Nejlepší odpověď
gecco

mravenčí práce – piplačka
dedukce – myšlenkový postup, kdy z předpokladů (či projevů) logickým postupem utvoříš závěr
___
Např. já nyní dedukuji, že by ses měl naučit česky – máš mizernou slovní zásobu…
😁

Další odpovědi
annas

O dedukci najdete více v odkazu:

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dedukce

mravenčí práce – pečlivá, usilovná, složitá, náročná, detailní, nimravá.

Hledáte různé zajímavé stránky, takže co třeba o mravencích, dovíte se, jak umí stavět mraveniště atd..

Rovněž jste se ptal na rozšíření slovní zásoby, takže i tím, že si vyhledáte sám, vyberete to podstatné, se můžete zdokonalit.