Elk

Co znamená Mňága a žďorp?

Fakt dobrá kapela, ale nevím, kde vzali tento název.

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem toto:

Tieto dve slová znamenajú: sraèky a krámy. Keïže pri vzniku skupiny nemohli hudobníci dôjs na jej názov, prebrali tieto dve slová od jedného èloveka, s ktorým sa raz stretli. V tom èase ešte nevedeli, èo tieto dve slová znamenajú (inak by skupinu asi tak nenazvali.

Více na:

Zdroj: http://www.oo­cities.com/si­liconvalley/ha­ven/5278/mnaga­.html

Další odpovědi
kapka

V nácti /tedy před docela dosti lety/ to byla moje nej, nej kapela. Poslouchal to snad každej z naší třídy na gymplu.
O tom názvu Fiala jednou mluvil, mělo by to znamenat něco jako bahno.

hanulka11

Zvláštně znějící slova tvořící název skupiny pocházejí ze slezského divadle tyto dvě slova znamenají: sračky a krámy.

Zdroj: Wikkipedie