RAB

Co znamená Mma?

V knize Tears of the Giraffe od Alexandera McCall Smithe se pořád mluví o nějaké Mma Precious Ramostwe. Co znamená to Mma, to je jako jméno nebo titul nebo co?
Doplňuji:
A co znamená to JLB u Mr JLB Matekoni?

Nejlepší odpověď
quentos

není to Mme? to by bylo Madame (z fr. paní); bude to něco na ten způsob.

JLB jsou iniciály tří Matekoniho křestních jmen (John Limpopo Basil) – v angl. jsou občas líní psát za větším počtem inicál tečky.

Zdroj: en.wikipedia.or­g/wiki/JLB_Ma­tekoni

Jose1f

Mixed Martial Arts (česky: smíšená bojová umění)