Co znamená kontrolka! v kolečku?

Odpovědi
Miru1

Jak bylo předesláno, asi máte na mysli kontrolku vykřičník v kolečku.Je to kontrolka hladiny brzdové kapaliny.Kontrolní světlo se rozsvítí k funkční kontrole žárovky při startování motoru.POZOR-Pokud kontrolní světlo svítí i při zapnutém motoru nebo rozsvítí-li se během jízdy, je příliš nízká hladina v zásobní nádržce brzdové kapaliny.Zkon­trolujte hladinu kapaliny, případně dolijte.Popřípadě vyhledejte servis a nechte překontrolovat brzdový systém vozidla.Při jízdě mějte na zřeteli vyšší sílu na sešlapovaný pedál a musíte počítat s DELŠÍ BRZDNOU DRÁHOU VOZIDLA.

Vergy

nejspíš myslíte „vykřičník v kolečku“ tato kontrolka je používána na ruční brzdu nebo také signalizuje problém s brzdným systémem.

sonic222

může být i špatné čidlo ruční brzdy

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.