ClaudinQaXxX

Co znamená know-how?

anglický překlad by měl být vědět jak, ale co to jako znamená v praxi? má to nějaký význam pro nějaký děj? prosím vysvětlit :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

znamená to jak na to

znalost výrobních postupů, návodů či receptur pro výrobu

Další odpovědi
Deli

Říká se také firemní know-how – je to vlastně to, že člověk, který firmu rozjíždí, ví, jak to všechno bude fungovat, jak to dělat, aby to prosperovalo. Rozumí problematice. Prostě ví jak na to.

MacChill

Vědět jak na to ;)

mosoj

Také jsme si ve fabrice koupili know-how, po zaplacení jsme dostali how-now. A tak si užívám důchodu o dva roky dříve než mně chtěl dopřát stát.