Michalos

Co znamená, když se řekne „cyranovský nos“ ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
aliendrone

Pomoc 2

Je to takový kulturně-společenský eufemismus pro karhák jak od ježibaby, Bolek Pobliffka hadr. Bližší info podá Kepler, kdovíproč mu babuchen říkají CHOBOTE! ;) :)

Nejdříve jsem se ošíval, co že to je za idiotanketu, ale pravda je, že právě tyto možnosti babuchen v Keplerově případě volí, tož mlčím. ;) :D :D

marci1

Pomoc 2

Velký nos, jak píše „ali“ jako mívají ježibaby. Ale pozor „Veliký nos velikého ducha značí“ – prohlašuje nesmrtelný Cyrano de Bergerac z prken, jež znamenají svět, už od roku 1897. 🙂

Zdroj: https://www.mys­ticum.cz/late­xovy-nos-cyrano/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.