Co znamená, když řeknu : připlul z Ameriky na sudu ?!

Nejlepší odpověď
annas

Slyšela jsem to ve spojitosti s ženami. České ženy, často obtěžkány nákupy a velkými taškami, nezapomínají jít s módou. Věk ani postava nevadí tomu, aby nezkombinovaly oblíbené letní trháky: minisukně pod zadek, žabky, neonky, jakoby náhodou spadlá ramínka… a třeba i všechno dohromady, ať je to „very stajliš“. A klidně si v tom vyrazí do práce nebo na nákup, no uznejte, k vodě je to přece škoda nosit. :)

Když se někdo, zpravidla muž na takto oděnou ženu koukne, občas řekne, že dotyčná připlula z Ameriky na sudu. Má totiž zaoblené nohy, zakulacené do tvaru O, tedy tak, jako by seděla na sudu.

Ženy by měly přizpůsobit oblečení, i když za své nohy nemohou. Co muži? Jsou i tací …

.

Další odpovědi
marci1

Nevím jestli to tak přesně je, ale kdysi můj kolega při pohledu na jednu krasavici v mini, která neměla nohy zrovna nejkrásnější(měla je do O ), pronesl: " Že asi připlula z Ameriky na sudu." 🙂