Michal Kole

Co znamená, když puberťáci či teenageři řeknou „Nebudu Vám dělat křena“ ?

Nejlepší odpověď
quentos

křen v životném významu = nevítaný společník milenců. Utrousíte to v případě, když cítíte, že daný pár se před vámi jen předvádí a věnuje se výhradně sobě navzájem, zatímco vás zcela exhibicionisticky nechává stranou v roli nechtěného pozorovatele.

Další odpovědi
Drap

Snad osazenstvo promine, před nedávnem jsem slyšel synonimum tohoto slova, které jsem neznal. Kazišuk.

Braník

nechtějí překážet v bazénu pro neplavce!!!

iceT

Tak oni to nemusejí říkat jen mladí,že…v podstatě to znamená to,že když jde holka na rande,tak by si s sebou neměla brát nejlepší kamarádku,ta pak dělá křena nebo taky lampu a necítí se moc dobře ani jeden z těch tří.Pár jsou vždycky dva,tři už je moc.

Natty*

„Radši už půjdu.“