22aa

Co znamená, když powerbanka bliká červeně?

Dobrý den.
Prosím nevíte co to znamená, když powerbanka Esperanza hadron 4400mah bliká červeně?
Koupil jsem jí v Penny za 169 Kč.
Děkuji.

Odpovědi
anonym

RTFM

elkon

Aby měla powerbanka smysl, měla by mít aspoň 10000mAh. Tahle hračka není na nic.

led

červené blikanie u powerbanky väčšinou znamená nedostatočné napätie, treba dobiť.
V obchodoch tieto PB väčšinou nekúpite plne nabité. Po zakúpení ich treba dobiť.
Dobre nabitá PB má pri zapnutí nepretržité zelené svetlo, ktoré počas práce (vybíjaní) prechádza do červeného. Blikanie zvýrazňuje potrebu nabíjania.

Nebudem hodnotiť kvalitu tejto PB, pri tej cene a kapacite ani nečakajte veľa. Ale v prípade potreby ako zdroj energie pomôže lepšie, než zakladanie ohňa pomocou dvoch kameňov.

anonym

A návod jsi k tomu nekoupil?

mosoj

Vepište odpověď…Jednoduché pokud po nabití blikání přestane je to vše O.K.
Pokud ne je powerbanka vadná. Měl jsem akubaterii která při nabíjení blikala střídavě červená zelená. Byla vadná!

22aa

Hlavně že to mám nabitý. Děkuji. Konečně jíme its a muzika bouřka. Nemusím v praze čumět do blba na pohádky pro malé syny.

22aa

To znamená že jsem si koupil rozbitou?

22aa

Mám mp4 které žere 500mah za 2 hodiny.

22aa

No jo manuál mám ale o blikání tam nic není psané jenom že svítí ale mě to bliká.

22aa

No sice to není nabitý ale zkouším jestli se to kus nabilo a nabil se ten kus tak to blikání znaená že se to nebijí kdyby se mi to nenabíjelo tak by nesvítilo nic. Problem solved.

22aa

Po filmu to jdu nabít zpět.