Avatar uživatele
22aa

Co znamená, když powerbanka bliká červeně?

Dobrý den.
Prosím nevíte co to znamená, když powerbanka Esperanza hadron 4400mah bliká červeně?
Koupil jsem jí v Penny za 169 Kč.
Děkuji.

Zajímavá 0 před 1340 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

RTFM

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Aby měla powerbanka smysl, měla by mít aspoň 10000mAh. Tahle hračka není na nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

červené blikanie u powerbanky väčšinou znamená nedostatočné napätie, treba dobiť.
V obchodoch tieto PB väčšinou nekúpite plne nabité. Po zakúpení ich treba dobiť.
Dobre nabitá PB má pri zapnutí nepretržité zelené svetlo, ktoré počas práce (vybíjaní) prechádza do červeného. Blikanie zvýrazňuje potrebu nabíjania.

Nebudem hodnotiť kvalitu tejto PB, pri tej cene a kapacite ani nečakajte veľa. Ale v prípade potreby ako zdroj energie pomôže lepšie, než zakladanie ohňa pomocou dvoch kameňov.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

A návod jsi k tomu nekoupil?

před 1340 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Vepište odpověď…Jednoduché pokud po nabití blikání přestane je to vše O.K.
Pokud ne je powerbanka vadná. Měl jsem akubaterii která při nabíjení blikala střídavě červená zelená. Byla vadná!

před 1340 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Hlavně že to mám nabitý. Děkuji. Konečně jíme its a muzika bouřka. Nemusím v praze čumět do blba na pohádky pro malé syny.

před 1339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

To znamená že jsem si koupil rozbitou?

před 1340 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Mám mp4 které žere 500mah za 2 hodiny.

před 1340 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

No jo manuál mám ale o blikání tam nic není psané jenom že svítí ale mě to bliká.

před 1340 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

No sice to není nabitý ale zkouším jestli se to kus nabilo a nabil se ten kus tak to blikání znaená že se to nebijí kdyby se mi to nenabíjelo tak by nesvítilo nic. Problem solved.

před 1340 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Po filmu to jdu nabít zpět.

před 1340 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek