Co znamená, když pes bručí při stolici?

Zajímalo by mě jen, jaké jsou všechny možné příčiny, když pes toto dělá..

Příznaky:

  • Pes bručí při stolici, někdy s kapkami krve (stolice)

Edit:
Drap: Pes mi bohužel před pár týdny zemřel, řešil jsem to i s veterináři (a nepomohli ji), tak se ptám, co to mohlo všecko obnášet než onemocněla.

Odpovědi
Drap

Krev ve stolici je poměrně závažný problém který může signalizovat vážná onemocnění. Osobně bych co nejrychleji navštívil veterináře.

jirka F

Při normální stolici to většinou znamená že tlačí při té jak píšete vy se mohlo jedna o závažnější problém žaludeční vředy, podráždění konečníku u psa hodně věcí těžko řešit zde na odpovědích.