dmatejek777

Co znamená, když někdo řekne ve filmu: „Nechci tady ZAŘVAT“! ?

Nejlepší odpověď
Awe

nechci tady umřít

Další odpovědi
led

Zařvat a zemřít…

DaniSimk

Jednoduše, nechce zemřít

Kelt

Znamená to, že člověk v takovém filmu nehce umřít. Používá se to většinou v nějakých akčních filmech z vojenského prostředí, nebo kde jde o ohrožení života. V romantických filmech to asi není. Stejně to není v nějakých dětských filmech. Zařval nám dědeček, by asi znělo dost cynicky. Obdobně se používá třeba výraz je mrtvý, jako že je opilý.