Co znamená,když má potkan za oušky lysinku ?

Co s tím ? Jak se léčí ? Je potřeba s tím jít k veterináři ?

Odpovědi
ReHu

Já bych se na veterině zeptala, pokud to nic nebude, jedině dobře.

pejsáček

Za oušky mají lysinku nejen potkani, ale třeba i myši, morčata a další nejen hlodavci a je to naprosto normální. Pokud má ten váš potkan vydřené místo, může to mít kožní problém nebo parazitální – v tomto případě veterinář určo pomůže

mojitek

Jde o to jak ta lysinka vypada,muze jit o kozni chorobu,parazity..
Lepsi je oddelit potkanka od spodniho patra kde jsou vykaly(pokud mate patrovou klec)