Lgee

Co znamená, když má nějaký člověk „neutrální postoj k sexu“?

Znamená to asexualitu?

Nejlepší odpověď
Rokio

Podle mě to znamená, že nemá odpor k sexu (nepovažuje ho za špatný/škodlivý), ale zároveň ho nepovažuje za něco skvělého.

Je to ale jen můj názor.

Další odpovědi
zjentek

Znáš tu hádanku, na co myslí slípka, když po dvorku zdrhá před kohoutem? Ještě jedno kolečko, aby neřek, že jsem kuuva. No a neutrální postoj k sexu znamená smýšlení toho kohouta, kterej si v tu říká: když mně kuuva nedá, tak se aspoň proběhnu! (; D; D;

aliendrone

Nevím, aletato neznalost v praxi zase až tak moc nevadí. Prostě je to magor, možná až úchyl. ZDRHEJ! 😉 😄

paul1

Může být „pod obojí“ 🙂