tony2412

Co znamená, když je u aplikace napsáno " Produkty v aplikacích 549,99 Kč–1 234,99 Kč za položku"?

Na Google play je u některých aplikací např. napsáno:
„Produkty v aplikacích
549,99 Kč–1 234,99 Kč za položku“, tohle je konkrétně napsáno u aplikace TomTom GPS Navigation Traffic, přitom u tlačítka „nainstalovat“ žádná cena napsaná není, tak je to zadarmo, nebo není?

Nejlepší odpověď
Quimby

Aplikace samotná je sice zdarma, ale obsahuje mikro-transakce – některé věci v aplikaci si musíš koupit.
V tomto případě bych řekl, že se jedná o mapy různých států.

Jde o to, že místo aby udělali 10 placených aplikací, kde v každé bude mapa jednoho státu, tak udělají jednu, tu vydají zdarma a samotné mapy uvnitř si můžeš koupit dle potřeby.

Další odpovědi
ptáč

Proč se trápit s TomTom? Navigace zdarma používají openstreetmap https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.mapfactor.na­vigator&hl=cs
Tato mapa mi ukázala trasy pro cestu na kole, včetně pěších stezek, zkratek.

Luxx

tady konkrétně se cena bude lišit podle typu a rozsahu mapy