BEAES

Co znamená, když je někdo mrzout?

Nejlepší odpověď
kropitko

lerak 14,zřejmě starý pardál…
Doplňuji:
Jestli se někdo podá tomu co ho v životě špatného potkalo,tak to je slaboch a starý mrzout a vůbec nezáleží na věku,ale na tom,jak dlouho je ochoten mít špatnou náladu......i mrzout se umí smát a tvářit se,že vše je O.K,,záleží jen na tom, jak se ve skutečnosti cítí a jak se chová ke svému okolí.

Další odpovědi
hanulka11

To je člověk který je neustále negativně naladěný, nemá z ničeho radost a vše vidí černě.Někdo je jím bohužel již od narození -neumí ovládat negativní emoce

1popelka1

Neusmívá se, kolikrát ho ani nic nebaví, nijak zvlášt nedává najevo city… tak si jej aspoň představuji já

vagra

Nejlíp by asi odpověděl Lerak14-sám se tak charakterizuje ve svém profilu.