Nevíteto?

Co znamená, když je někdo mouchy snězte si mě?

Nejlepší odpověď
annas

Je to negativní hodnocení člověka, který je netečný, nemá o nic zájem, je mu všechno lhostejné, nevšímá si toho, co se děje kolem, často na okolí nereaguje

Někdy je to z pocitu marnosti, jindy i z lhostejnosti, znechucení, nezájmu, třeba i lpohodlnosti.

Další odpovědi
led

človek bez záujmu o akúkoľvek činnosť = nečinný človek = obľúbená pristávacia dráha a potrava pre muchy = živá mrtvola

anonym

Jde o člověka neprojevujího vlastní názor, neprojevujícího aktivitu – ve smyslu ´dělejte si co chcete´ nebo i ´dělejte si se mnou co chcete´.
Do jisté míry do této pozice člověka směřuje ´Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě´…
😉

zjentek

to vím naprosto přesně, takovej jsem od návratu z Indie ..vysvětlím ve dvou bodech:
za prvý- mám úplně na háku systém, kterej ti ukládá, jak máš žít svůj život.
za druhý- hmyz, kterej po mě tady leze a žere mě, vůbec necejtím ..po tom, co jsem tam zažil s moskytama, to tady vůbec nevnímám :o

tencosepta

To znamená, že člověk má naprostý nezájem o situaci.

vertigo

Flegmatik.