KAsANoVA

Co znamená, když je něco alternativní?

Co znamena,kdyz je neco alternativni?????

Nejlepší odpověď
annas

Protože alternativní znamená možnost výběru jedné ze dvou nebo více možností, zvolila jsem si k léčení svých zdravotních problémů místo klasické mediciny alternativní medicinu.
Doplňuji:
Z alternativní medicíny jsem si vybrala léčení přírodními bylinnými produkty.

Další odpovědi
quentos

jiný, odlišný od tradice, využívající neobvyklých nebo dosud nevyužitých možností (např. alternativní zdroj energie – zdroj energie, který nebyl dosud tradičně využíván)
Doplňuji:
doplnění – alternativní medicínou, kterou uvádí AnnS jako příklad, se občas nazývá léčitelství. Tím se potvrzuje uvedený význam slova – je to zkrátka „tak trochu jiná“ medicína.

Tombik

Generovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova
nealternativně, nealternativnostmi, nealternativnos­tech, nealternativnostem, nealternativností, nealternativnosti, nealternativnost, nealternativníma, nealternativními, nealternativních, nealternativním, nealternativnímu, nealternativního, nealternativní, alternativně, alternativnostmi, alternativnostech, alternativnostem, alternativností, alternativnosti, alternativnost, alternativníma, alternativními, alternativních, alternativním, alternativnímu, alternativního, alternativní

Zdroj: slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/al­ternativni