G1234

Co znamená, když holka řekne klukovi „dáme privát?“?

Jak se chovat a jak začít

Nejlepší odpověď
annas

Byly to romantické časy, kdy muži zvali dívky na sbírku motýlů, jiné dívky zase lákala vkladní knížka či ruský žigulík.

Dnes se nehledí na věk, motýli netáhnou, konto a jiný bourák snad ano. Inciativa je někdy oboustranná. Záleží na okolnostech.
--

  1. Často je uvedené sousloví od dívek pozváním k sexu do soukromí za peníze, tedy „výdělečná činnost“.
  2. Ale i muži lákají dívky do privátu na film, na panáka,, na kafe, hudbu atd. Ale může jíi opravdu i o pokec. Nejsou všichni tací, že musí jít vždy o sex.

Bohužel někteří jedinci jsou opravdu na všechno moc rychle.
 …

Další odpovědi
Kepler

Přímo tě vyzývá k sexuálním hrátkám. Na Slovensku se to říká „poďme jebať“

led

Pozýva ho pozrieť sa na zbierku motýľov, podľa spoločných záujmov dosaďte aj iné napríklad známok, výšiviek… možne aj nielen teóriu ale i prax

PS.Kepler, dnes sú iné časy, než za vašej mladosti pred 4 storočiami, nebuďte taký rýchly. Dodržujte istú štábnu kultúru. Ak nevinný prvopríspevkový mladík nerozumie tomto pojmu, treba ho tam postupne oboznamovať, nie hneď „liečbu šokom a hodiť neplavca rovno do hĺbok Macochy“

anonym

Taky je třeba rozlišovat kontext. Pokud je to v reálném světě, pak platí odpověď Keplera, pokud je to výzva, co zazní v nějakém online chatu, pak to znamená jen to, že si chce pokecat bez publika a přejít do privátní chatroom 🙂 Ten praktický rozdíl je docela dobře postřehnutelný.

elkon

No co asi, jdeme do soukromí.

Kepler

Já se teda tu štábnú kultúru budem snažiť dodržiavať, ale počul som to poprvé na Slovensku. A bolo to jasné. To v časoch renesancie nebolo možné, kde sú tie časy…