poleno2001

Co znamená když grafická karta na PC má sdílnou paměť? :O

A zvládne tato karta The sims 3 ? :O

Nejlepší odpověď
gecco

Znamená to, že grafická karta si alokuje část instalované RAM pro ´své´ potřeby (tedy pro běh OS a SW není k dispozici všechna nainstalovaná RAM) – nic víc…
V podstatě to nevypovídá nic o výkonosti grafiky (i když se toto řešení využívá spíše u levnějších – a tedy méně výkonných, videokaret)…
___
Jestli tato grafika (a zbytek HW) „zvládne nebo nezvládne“ nějaký soft ti nikdo neřekne…
___
Nechceš se – namísto věnování se blbostem, naučit z výpočetky aspoň tolik, abys pochopila své dotazy (a jak se ptát) a odpovědi na ně???
😁