zjentek

Co znamená, když aktér u filmu dostane „jenom takový štěk“?

Myšleno konkrétně u pornofilmu.

Nejlepší odpověď
led

„Šteky“ sa robia nielen v pornofilme.
Za celý film má krátky výstup. Ako napríklad Donald Trump vo filme „Sám doma 2: Stratený v New Yorku“

Další odpovědi
Arne1

Že bude dabovat psa 🙂

aliendrone

Typicky diskriminační otázka, ZÁSADNĚ jsem pro „jenom takový MŇAUK“! ;) :D :D

led

Pre zaujímavosť,
„Kanadská verejnoprávna televízna spoločnosť CBC (The Canadian Broadcast Corporation) usúdila, že aj liberalizmus má svoje medze a vymazala z obľúbeného hollywoodskeho filmu „Sám doma 2 – Stratený v New Yorku“ notoricky známu 7-sekundovú scénu, v ktorej si ešte v roku 1992 zahral vedľajšiu postavu terajší prezident USA Donald Trump“ https://www.hlav­nespravy.sk/ka­nadska-cbc-scenzurovala-donalda-trumpa-vo-filme-sam-doma-2/2000774

led

Arne1 a čo keď pes bude hlavná postava?

zjentek

Je sice fakt, že na pornofilm se asi ptám ne příliš zdvořile, ale… Vaše a Arneho představy sáhly DALEKO za jakékoli předpoklady odpovědí. (;(;

led

Nechcite, aby som vám tu popisovala šteky v pornofilme, to si dokážete nájsť aj sám, ale čo by na to povedala vaša láska Emma Stone? Preto som vám to podala trochu všeobecnejšie.

zjentek

Naopak, vy jste ty šteky popsala v diskuzi dost barvitě, projevila jste neočekávanou představivost.