sesednizkola

Co znamená „každý den čerstvý rum a vodka“?

Je to napsaný u branickyho sklípku ve Vodičkový. To tam maji nějaký stáčený, nebo jak tomu nam rozumět? Den předtím co se nevypije vylejou? Jaký je přesně rozdíl v tom, kde maji tohle a mezi normální hospodou?

Nejlepší odpověď
marci1

Vidím to jako vtipnou reklamu s narážkou na čerstvý chleba. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Já to taky vidím jako dobrý pokus o reklamu – stříknutý kapkou recese. Asi jako „kuřte marsky filtrem napřed – za ty prachy to je síla“!

led

Teoreticky každý deň otvárajú novú fľašu. Vraj nedolievajú z otvorených z predchádzajúceho dňa…
„Den předtím co se nevypije vylejou?“ nie, možno…
Je niekoľko možností k ich tvrdeniu:
1 – otvorený rum, vodku použijú k iným kulinárskym účelom…
2 – nevypytý obsah fliaš dostáva milý personál domov, alebo k neviazanej zábave po zatváracích hodinách…
3 – použije sa to na bližšie nešpecifikované účely…
4 – klamná reklama…

jáára

Tam to bejvávala čtyřka jak vyšitá. Když jsem se tam byl podívat naposled, to není moc pro čechy hospoda…