antík

Co znamená „kápni božskou“?

Nejlepší odpověď
Drap

Přiznej se, mluv pravdu.

Další odpovědi
hanulka11

no, řekni pravdu

Rolotr

Jak bylo zmíněno výraz známená: „řekni pravdu“, nebo „přiznej se“. Vychází z předpokladu, že co je božské (Bohem zjevené) je vždy pravdivé a tedy „božská“ postuluje relevanci / pravdivost sdělovaného.

FOG

Kdyz se jdou lide vyzpovidat do kostela,tak rikaji u zpovedi pravdu,tedy vetsinou,aby se ocistili pred Bohem od hrichu.
Treba v Moskve jsem videl,ze prodavali i odpustky.Docela dobrej byznys,zo jo ?