co znamená ipv

co znamená zkratka ipv

Nejlepší odpověď
quentos

tak třeba projekt Internet pro všechny (viz zdroj) nebo v holandštině zkratka pro předložku „namísto (čeho)“… nabídnu jinou zkratku, UTFG alias use the f***ing Google, tam to hodit, nechat si třeba vyjet jen české stránky, nabídne jich to hromadu

Zdroj: www.marigold.cz/i­tem/stanovisko-ipv-zui-a-sos-k-regulaci-voip

Další odpovědi
Tombik

Internetový protokol verze 6 (IPv6) je protokol síťové vrstvy pro přenos paketů mezi počítači na Internetu a jiných sítích. Je vyvíjen jako náhrada celosvětově používaného protokolu IPv4, který je pilířem současného Internetu.

Zdroj: wikipedia.cz