Lgee

Co znamená international law?

Clovek se dočte, že zákon, ale když si to clovek přeloží tak to má víc významů. Je to tedy mezinárodní právo, nebo mezinarodni zakon?

Nejlepší odpověď
Tabea

Jde o mezinárodní právo, soubor právních norem a zákonů, které jsou implementovány do národního (místního) práva.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lgee

Právě na to se ptam když je to mezinarodni pravo tak to nemuzou byt zakony.

Tabea

Zákony jsou produktem práva.

Lgee

Tabea – no a jakých zakonů?

Tabea

Všech, veškeré zákony jsou podmíněny právem. Bez práva není zákona.

Tabea

Napadají mě třeba zákony schválené Evropským parlamentem.

Lgee

To ale není mezinárodni právo..

Tabea

Zákon s účinností v rámci více států, co to je tedy?

yoyota4567

Ale ptám se na mezinarodni pravo ne na nadnarodni.

Tabea

Yoyota: Ty ses na něco ptal?

Tabea

Je to produkt toho práva.