panenka

Co znamená horké klávesy

Dobrý večer objednala jsem si klávesnici s myší a přečetla jsem,že je odolná proti rozlití vody a je tam i 12 horkých kláves můžete mě prosim napsat co to je?děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

horké klávesy (hot keys) jsou jinými slovy klávesové zkratky. Např Ctrl+Alt+Delete pro restart, Alt+Shift pro přepínání mezi CZ a ENG klávesnicí apod.

Další odpovědi
Děda Louda

Tak se označují samostatné klávesy, které mají přiřazeny funkce obvyklých nebo speciálních klávesových zkratek, např. otevření prohlížeče nebo předvolených záložek a pod. U jednotlivých výrobců se liší výběrem funkcí a počtem.