peterd108

Co znamená hláška Attempted delivery u DHL Deutsche Post?

Odpovědi
Edison

To máš ze stránek? A co si přepnout DHL do češtiny?

Matthew

Attempted delivery je Pokus o doručení, tím pádem vás asi nikdo nezastihl doma a vy jste našel lístek ve schránce. Zkusil bych na stránkách DHL ve sledování zásilek online ( https://www.af­tership.com/cou­riers/dhl-germany ) zadat číslo balíku. Mělo by vám to ukázat celou historii jak a kde se balík nacházel a taky údaje o neúspěšném doručení. Měli by tam nejspíš být i informace na dopravce, tak bych zavolal a domluvil si s nimi doručení ve vhodnější dobu.

Edison

Lepší než aftership je 17track.net. 😁 Ale určitě bych zksil stránky DHL… České, německé, přepnout do češtiny… a podobně.