Altair-AC

Co znamená ,,dostat deku"?

Nejlepší odpověď
Drap

Provozuje se převážně v uzavřených komunitách, jako je armáda, vězení a podobně. Někdo přes tebe přehodí deku, dost často ani nevíš kdo, většinou tě podrží v dece a ostatní tě bijí hlava nehlava podle toho, kolik sneseš. Většinou se tak řeší problémy s někým, kdo nedodržuje dostatečně pravidla dané komunity.

Helsenki

How to get fortnite accounts https://fortni­tefreeaccounts­.com now follow the simple steps and can easy create fortnite account.