Martin Tomča

Co znamená dopravní značka X-ING?

Když jsem to hledal na netu oběvovaly se mi tam jen odkazy na firmu XING.

Nejlepší odpověď
klumprt

Určitě to není naše dopravní značka. Znamená to „crossing“, česky křížení. Například ve spojení s obrázkem klokana to v Austrálii znamená místo, kde přecházejí (přeskakují) přes cestu.

Další odpovědi
mosoj

No určitě to není dopravní značka. Zapomněl jsi jaksi popsat tvar a barvu této značky i tyto vlastnosti jsou důležité.

cukrar

Ze kterého státu je to značka? Máte foto?

Pepa25

S čím vším je možné se po cestě potkat (aspoň podle značek):
https://www.go­ogle.cz/search?q=X-ing+sign&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X