Co znamená doprava zdarma s Twisto?

Nejlepší odpověď
briketka10

Platíš za zboží až za měsíc, když nemáš na svém účtu peníze.
Běžně takto platím na Rohlík.cz, když nakupuji na týden a nemám
na zaplacení. Pouze si vytvoříš účet zdarma, souhlasíš s podmínkami.
https://www.twis­to.cz/

Dopravu zdarma nabízí pouze několik online e-shopů:
Na Rohlík.cz se dá vybrat doprava zdarma jen některý
den.
Na Košík.cz pouze za objednávku přesahující 1,200,– Kč

Dnes mám limit již 10,000,–Kč a bude se navyšovat dle
výše mých objednávek. Nejen 5,000,–Kč ročně.
Možná zezačátku byla 3,000,–Kč, ale už si nevzpomínám
je to dávno.

Další odpovědi
ivzez

Twisto se zřejmě snaží nabrat klienty, proto ta doprava
zdarma v případě platby prostřednictvím služby Twisto.

Napřed musí proběhnout řádně jedna platba do 14 dnů
od nákupu. Teprve potom Twisto nabídne registraci a
platbu jednou měsíčně.

Já jsem nesouhlasila s jejich podmínkami, takže jsem s nimi zaplatila
jenom dvakrát bez registrace. To je možné asi jen do 5.000 Kč za rok.
Tolik jsem tam sice ještě nevyčerpala, ale protože nesouhlasím s podmínkami,
nemíním službu dál používat.

Kdyby to někoho zajímalo:
Vadí mi jejich způsob ověřování zákazníka. Nemíním nikomu poskytovat
kopii občanky. I zdravotní pojišťovny, dodavatelé energií, banky, … umějí
zákazníky a klienty ověřit bezpečně pro obě strany.

briketka10

Na Rohlíku vícekrát v jednom měsíci, nebo i v dalším
a zaplatit až další měsíc. Nyní jsem si objednala jídlo
pro kocourka a ten obchod má s Twisto.cz smlouvu
na slevu pro zákazníky. Mám ji taky. Za uloženku
platím méně je to již zaplaceno přes Twisto.cz
Ověřování mi v žádném případě nepřekáží. Nakupuji
takto již téměř rok. Zatím jsem neměla žádný problém.
Naopak, když jsem neměla ten měsíc na účtu tolik financí
ochotně mi převedli polovinu na další měsíc.

Mají v seznamu hodně obchodů, kde se dá nakupovat.

anonym

Briketko10
Zatím čtu že to platí jen na 14 dní, tím až za měsíc platím jste myslela že jste si to po 14 dnech prodloužila za poplatek?

briketka10

Žádný poplatek neplatíš. Máš-li dotazy napiš na dotaz@twisto.cz

anonym

A tím že zaplatíte až za měsíc to jste myslela s prodloužením ale že ano?

anonym

pokud nakoupíte bez registrace splatnost činí 14 dnů., lze odložit splatnost
za poplatek 5 Kč za každých odložených 100 Kč.

anonym

Tak to je paráda, a na tom rohlíku.cz můžete přes twisto nakoupit jen jednou nebo vícekrát za měsíc a zaplatit za 14 dní nebo přímo za měsíc (cca 30dnů) až?