Viktorie II.

Co znamená Cortana, kterou mám v nabídce W10 a jak se ji zbavím?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je to digitální asistent(ka), prostě něco jako Siri u Džejbka. Zbavit se jí nejde, lze ji pouze „deaktivovat“, nadále šmírovat tě bude ale nemlich stejně. :(

Další odpovědi
jirka F

Virtuální asistentka to je. Jak se jí zbavit ti neporadím.

Tom Kranich

Win10 už dlouho nemám (přešel jsem na win7) ale vím že po kliknutí pravým tlačítkem na hl. panel lze vypnout její zobrazení na něm. Pokud se tím úplně nezruší, zeptejte se vyhledávače google na odpověď nebo se zeptejte přímo té cortany.