-Z-D-L-

Co znamená Co Host ?

když je Host tak co znamená Co Host?

Nejlepší odpověď
annas

Co – zájmeno, částice, citoslovce má ve větě různé funkce a význam.

U vašeho dotazu jde o zastaralé vyjadřování (doplněk) zpravidla ve významu „jako“ host, nebo zastupuje zájmeno každý atd., záleží na kontextu.

Co (jako) host jsem si nestěžoval na jídlo. Vždy jsem si přál, abych co (jako) host přispěl k zábavě.

Co host, to jiné požadavky. Každý host má jiné požadavky.

Další odpovědi
Dochy

Mám pocit, že by to chtělo znát kontext. Jinak můžeme pouze hádat, jako co znamená, když uslyšíš „parabola“:

  1. Graf funkce y=2^x
  2. Anténa (výřez paraboloidu)
  3. Historický povzdech slovenského strojvedoucího při akutním nedostatku uhlí.