CTTON

Co znamená číslo na krabici od pizzy?

Nevíte co znamená číslo na krabici od pizzy?

Ja si objednavam pul na pul tak co tam tedy je za smes čisel?

Odpovědi
Alesh

Velikost přirození pizzaře… na dementní dotaz, dementní odpověď.
Kdybys to aspoň vyfotil nebo ho ho uvedl.

Midas

Označuje jaká ta pizza je – kolikáta na seznamu/menu. Teda pokud nemáš na mysli nějaké jiné číslo, které tam někdy bývají —> číslo domu, do kterého doručují, číslo pizerrie, tel. číslo.
Pravděpodobně se jedná o označení té pizzy (např. salámová – 7, kukuřičná – 11, atd. Od jedničky po třeba 20 – příjde na to, kolik druhů pizz mají). Je to podle MENU, každé jídlo, pití z té restaurace má své vlastní číslo.