Sonush

Co znamená číslo 69?

Ahoj, na Facebooku a i celkově na intnetu se pořad řeší číslo 69…vůbec nechápu co tím mysli nebo co to číslo znamená. Díky za odpovedi

Nejlepší odpověď
annas

Z anglického zdroje:

Číslo 69 s dlouho vnímalo jako rozdíl mezi ženou a mužeem. Dnes je lidé vnímají jako velmi sexuální – jako rovnováhu., tedy energi jing a jang. Ale i víc, spojení v oblasti duchovní,
Doplňuji:
Nedokončila jsem odpověď, omylem klikla.

Jedná se o rovnováhu … splynutí muže a ženy, kteří se stanou jedním, ale je třeba vnímat odloučeně.

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://e­mergingsoul.com/blog/20­11/10/23/the-number-69-what-it-truly-means/&prev=/se­arch%3Fq%3Dyin%2By­ang%2Bsymbol%2Ban­d%2Bthe%2Bnum­ber%2B69%26cli­ent%3Dfirefox-a%26hs%3DjR1%­26rls%3Dorg.mo­zilla:cs:offi­cial%26channel%3Drcs

Jinak se uvádí, že symbol 69 na sociální síti způsobuje, že lidé z celého světa mohou objevovat, diskutovat o dnešní nejžhavějších problémech i kontroverzních otázkách.

Číslo 6 je také považován za symbol ženy. V kombinaci s číslem 9 máme číslo 69, Yin a Yang, nebo setkání mužských a ženských, živků, symbol spojení řek a vod života, života věčného., rovnováha mezi světlem a tmou. Zjevení 22.

Jinak se můžete seznámit s energií jin a jang
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Jin_a_jang

Z různých anglických zdrojů.

Další odpovědi
zistan

Pokud nevíš co je 69 tak ještě asi nejsi ve věku kdy to potřebuješ znát až ten čas příjde tak tě to někdo naučí !neboj!

isteron

Všeobecne – jing – jang. Mužský a ženský princíp. Alebo ona a on.

anonym

Šedesát devět je přirozené číslo. Následuje po číslu šedesát osm a předchází číslu sedmdesát.

P.S. Na co ti odpovídající z rána nemyslí ? 🙂

Kelt

Může to být výsledek matematické výpočtu, přirozené číslo, číslo dělitelné 3 a 23, číslo které se čte stejně po otočení o 180°. Erotická poloha, To mají asi dotyční na mysli. Je to popsané zde v příspěvcích.

zjentek

je to nějaká poloha a znamená, že když jste s chlapcem v posteli, tak nespíte ..protože kdybyste už spali, byli byste v poloze 96

Awe

Pravděpodobně sexuální poloha…Jedna z mých oblíbených
Doplňuji:
Jinak ve zkratce.Muž a žena na sobě leží obráceně a dochází k uspokojování pomocí orálního sexu.Ale tak stejně může být žena,žena nebo muž,muž.

honza19hk

třeba sexuální poloha.

kablik

nechápu s jakým nadšením tady odpovídáte nějaké pitomé patnácce…

zjentek

Awe: taky jsi mohl detaily vynechat ..abych se tady nepozvracel