nedostupný

Co znamená chovat se jako chlap?

Zdravím, nedávno mi přítelkyně řekla, že ji vzrušuje, když se chovám jak chlap. Pravda je taková, že nevím co tím myslela. Přiznávám, že mám většinou jsem ještě to dítě. Je mi 19. Co znamená chovat se jako chlap?

Odpovědi
successful

Mužně, sebevědomě, rozhodně, akčně. Jako ten, kdo ví, co dělá, stojí si za svým, umí si prosadit. Jedná asertivně (nikoli agresivně), ale je schopen bránit se, své zájmy a ty, na kterých mu záleží. Taky jako gentleman. Tak bych si to představoval.
Zeptej se jí, co se jí líbí.
https://www.go­ogle.com/url?sa=t&sou­rce=web&rct=j&ur­l=https://www­.budchlap.cz/Te­ma/Blog/Jak-byt-v-ocich-zeny-pravym-muzem&ved=2ahU­KEwj3xOKeurztAh­WxNOwKHVG0DrEQ­FjABegQIAhAB&us­g=AOvVaw2vADGA­aqNxpbbTWO7_jq­8W

Rokio

Nést odpovědnost za své činy, plnit sliby, když se doma něco rozbije, tak to spravit bez řečí a být nebojácný.

aliendrone

Z pohledu ŽENY? Tywoe tak to NIKDO (z chlapů) neví! Hele já už „něco pamatuji“, ale…

Hned z první se logicky nabízí, že jde o neco spojeného s fyzickými atributy (někomu rozbít držku nebo uklidit hromadu dovezeného uhlí apod.)
Jenže ono to TAKÉ může znamenat i to, abys bafnul haranta a kočárek a zmizel na 2–3h na procházku, protože přijdou kámošky „na drby“ a u toho bys jim jedině překážel. (chlap – zodpovědný chápající partner)
NEBO
Prostě jen vyndal a uklidil nádobí z myčky. (chlap – milující pomáhající)
NEBO
Prostě COKOLIV!

Celá potíž je v KOMUNIKACI. Ženy si stěžují, že my muži „neumíme komunikovat“, ale OPAK je pravdou! Typicky když jsem zmínil to „drbání“ dám příklad.

Zatímco chlapi v pauzách mezi deseti sehrávkami mariáše klidně proberou vše od politiky, přes ekonomiku až po nejnovější silikon Pamely Anderson (stíháme zárověň kecat, hrát a chlastat – pak prý že neumíme dělat více věcí najednou, PCHE!) , tak ženy za STEJNOU dobu neukončí debatu o jediné nové rtěnce, popřípadě botičkách, halence či jiném hadříku. Takže – KDO tady NEUMÍ efektivně a dobře komunikovat? ;) :D :D

Jak vidíš, není šance se to „nějak dozvědět“ při takovém způsobu/úrovni vzájemné komunikace, tudíž nezbývá než zkoušet a doufat, že „se zadaří“. ;) :D :D

Smack

Tak začni chlastat.

dudu

Někdy stačí i nebát se očkování a zubaře.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.