syrecek17

Co znamena svítící červená kontrolka chladící kapaliny v autě?

Hrozne moc prosim o pomoc. Když nastartujete poprvé, tak to asi dvakrát pípne a potom to uz jenom bliká, a když se motor po patnácti minutách vypne a zase zapne, tak to už nedělá, prosim poraďte, co s tim.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Co to asi může znamenat?
V prvé řadě zkontroloval sis hladinu chladící kapaliny před jízdou?

Pokud chybí malé množství, tak po zahřátí motoru hladina kapaliny stoupla a červená kontrolka přestane svítit. Jedna z pravděpodobných možností.