DemonBrawlXD

Co znamená „bruh“?

:D

Odpovědi
Gus_Fring

Bro, brácho, kámo. Neumíš používat google?

JežíšKristus

Je to forma “bro”, ale používá se v neformální komunikaci pro výraz ironie nebo jako alternativa pro facepalm.
Nejpřesnější český překlad je nejspíše “twl”.

joshuahess

Pro mě nesmírně přínosné. Navzdory tomuto problému je zásadní, aby učitelé a rodiče spolupracovali a povzbuzovali děti k psaní písemek a využívali zdroje, jako je cuphead

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PepasAvalonu

Z angličitny, totéž jako „bro“ neboli brother, česky bratr. „Bruh“ je taková zdrobnělina nebo jak to nazvat, spíš nějak slangově, volně přeloženo jako „bráško.“ Používá se hlavně myslím při oslovení a to v neformální komunikaci, v textových zprávách mezi známými.

PepasAvalonu

„Bráško“ ve významu „brachu“ „kámo“ a další. V angličitně se to dá říct taky jako „mate“ (kámo).

Ametyst

My bychom byli dobří buddies. 🙂

PepasAvalonu

Nj, to se taky dá použít :D
🙂 buddy