Ondrej01

Co znamená „Boy, that escalated quickly“?

Zdravím, potřeboval bych vědět co znamená Boy, that escalated quickly.. slovo „escalated“ jsem nikde nenašel v českém překladu. Je to video http://www.you­tube.com/watch?v=FONN-0uoTHI a toto video se vkládá do jiných videí jako vtip nebo tak něco, jenže já to nechápu. Může mi to prosím někdo vysvětlit? :D Díky

Nejlepší odpověď
quentos

to video si bohužel pustit nemůžu, nejde mi zvuk, ale je to něco jako „to to ale rychle vyvrcholilo“ či „vygradovalo“

Další odpovědi
pokazdejinak

souhlas s quentosem, jen na tom viedu to ještě pokračuje – že se to rychle vymklo z ruky…

celá věta je ang.: Boy, that escalated quickly – I mean that really got out of hand fast

… jako vtip netuším, asi to musí být v nějaké souvislosti ;)