speed

Co znamená Bonhomně?

Nejlepší odpověď
annas

Základní význam slova složeného = Bon – dobrý a homme – člověk. Jinak také dobrosrdečný. .

Používá se i jako přenesený význam pro obrázek či sochu sněhuláka, dobráka = socha humanoid ze sněhu . Jinak sněhulák = bonhomme de neige

Jinak se slovo užívá v tomto význam. Neupravený překlad. Víc v odkazu.

man / bɔ.nɔm / samec (ekvivalent ženy: dobrý-manželka )

  1. Člověk jeden malý upozornění , která opustí dominují a klamat .

    Toto je muž, který je předstíral, že věří, co chcete.

    Sněhulák manžel.

  2. ( Familiar ) Starší muž pokročilé .

    Ten chlap je stále dobře.

    Starý muž.

    Poznámka: V tomto smyslu má jakési ženské, dobré manželky.

    Dobrý manželka nemůže už ne.

  3. ( Familiar ) Podle výšky , volá někdy mluví s mužem, ženou lidí nebo země.

    Bonhomme, Dobré ženy.

  4. Muž statečný , který uprchl ne jeho odpovědnost .

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­fr&u=http://fr­.wiktionary.or­g/wiki/bonhom­me&prev=/sear­ch%3Fq%3Detymo­logie%2Bde%2Bbon­homme%26hl%3Dcs­%26client%3Dfi­refox-a%26tbo%3Dd%2­6rls%3Dorg.mo­zilla:cs:offi­cial%26biw%3D9­75%26bih%3D701&sa=X&e­i=s6b7UPHqGMmp4AS­g04DACg&ved=0CDAQ7­gEwAA

Další odpovědi
adal alkybok

Bonhommé? Sněhulák. Nebo něco jako Home sweet Home nebo je to francouzský stavitel a architekt. Bonhomně je úklep.